381LQ122M250K452
MFR.Part #
381LQ122M250K452
JLCPCB Part #
C3721729
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 138mΩ@120Hz 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS