SLPX101M420A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX101M420A3P3
JLCPCB Part #
C3721682
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.99Ω@120Hz 100uF 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 32mm 420V 970mA@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS