380LX821M200K022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX821M200K022
JLCPCB Part #
C3721643
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.9A@120Hz 200V 220mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS