381LQ561M420A452
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ561M420A452
JLCPCB Part #
C3721460
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 330mΩ@120Hz 35mm 420V 47mm 560uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS