380LX473M035A082
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX473M035A082
JLCPCB Part #
C3721429
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 35mm 47000uF 80mm 9.5A@120Hz ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS