SLPX103M025E1P3
MFR.Part #
SLPX103M025E1P3
JLCPCB Part #
C3721179
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 25V 25mm 3.28A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 60mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS