SLPX682M035E1P3
MFR.Part #
SLPX682M035E1P3
JLCPCB Part #
C3721134
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3.09A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35V 6800uF 78mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS