380LX222M035H012
MFR.Part #
380LX222M035H012
JLCPCB Part #
C3721118
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 10mm 166mΩ@120Hz 2200uF 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS