380LQ152M250K052
MFR.Part #
380LQ152M250K052
JLCPCB Part #
C3721058
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 2000hrs@85℃ 250V 30mm 4.04A@120Hz 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS