ESMH250VNN473MA50U
MFR.Part #
ESMH250VNN473MA50U
JLCPCB Part #
C3721036
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 35mm 47000uF 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS