SM8S24CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SM8S24CA
JLCPCB Part #
C3720850
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 170A 24V 28.1V 38.9V 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS