1.5KE27CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE27CA
JLCPCB Part #
C3720787
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40A Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS