SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C3720576
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 400W 48.4V 5uA 8.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS