SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C3720572
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 5uA 8.4A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS