SMBJ110A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMBJ110A
JLCPCB Part #
C3720526
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 3.4A 5uA 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS