SM8S24CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SM8S24CA
JLCPCB Part #
C3720287
Description
-55℃~+175℃ 170A 24V 26.7V 38.9V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS