1.5KE62CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE62CA
JLCPCB Part #
C3719722
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1 1.5kW 17.7A 53V 58.9V 5uA 85V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS