1.5KE30CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE30CA
JLCPCB Part #
C3719664
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 25.6V 28.5V 36A 41.4V TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS