3.0SMCJ12CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ12CA
JLCPCB Part #
C3719177
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 13.3V 150.6A 19.9V 1uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS