1.5KE220CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE220CA
JLCPCB Part #
C3718963
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 185V 209V 328V 4.6A TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS