3.0SMCJ45A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ45A
JLCPCB Part #
C3718755
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 3kW 41.2A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS