3.0SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C3718627
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 10V 11.1V 176.4A 17V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS