3.0SMCJ120CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ120CA
JLCPCB Part #
C3718601
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 120V 133V 15.6A 193V 1uA 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS