3.0SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C3718365
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 130V 14.4A 144V 1uA 209V 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS