SM8S26CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SM8S26CA
JLCPCB Part #
C3718294
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 157A 26V 30.4V 42.1V 6.6kW TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS