1.5KE22CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE22CA
JLCPCB Part #
C3717764
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 18.8V 20.9V 30.6V 49A TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS