FBH321611T-800Y-S
Extended
- Manufacturer
- CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
- MFR.Part #
- FBH321611T-800Y-S
- JLCPCB Part #
- C3716990
- Description
- 1 40mΩ 80Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS