FB160808T-102Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB160808T-102Y-S
JLCPCB Part #
C3716971
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 550mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS