FB060303T-101Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB060303T-101Y-S
JLCPCB Part #
C3716930
Package
0201
Description
1 100Ω@100MHz 400mΩ 0201 Ferrite Beads ROHS