FB060303T-301Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB060303T-301Y-S
JLCPCB Part #
C3716925
Package
0201
Description
1 300Ω@100MHz 900mΩ 0201 Ferrite Beads ROHS