FB201209T-101Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB201209T-101Y-S
JLCPCB Part #
C3716834
Package
0805
Description
1 100Ω@100MHz 200mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS