FBH160808T-500Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH160808T-500Y-S
JLCPCB Part #
C3716667
Description
1 40mΩ 50Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS