FB201209T-531Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB201209T-531Y-S
JLCPCB Part #
C3716593
Package
0805
Description
1 350mΩ 530Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS