FB100505T-600Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB100505T-600Y-S
JLCPCB Part #
C3716411
Package
0402
Description
1 400mΩ 60Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS