FBH100505T-470Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH100505T-470Y-S
JLCPCB Part #
C3716381
Package
0603
Description
1 40mΩ 47Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS