SMF24A-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMF24A-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3715279
Package
SOD-123FL
Description
200W 24V 26.7V 38.9V 5.14A TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS