3.0SMI11A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
3.0SMI11A
JLCPCB Part #
C3714803
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 11V 12.2V 164.8A 18.2V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS