SMBJ18CA-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ18CA-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3714645
Package
DO-214AA(SMB)
Description
18V 20.55A 20V 29.2V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS