5.0SMCJ26CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
5.0SMCJ26CA
JLCPCB Part #
C3714605
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 28.9V 42.1V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS