SMBJ30A-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ30A-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3713961
Package
DO-214AA(SMB)
Description
12.4A 30V 33.3V 48.4V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS