A10-293JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A10-293JP
JLCPCB Part #
C431683
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 125mW 29kΩ 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS