SMBJ100A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ100A-TP
JLCPCB Part #
C3713275
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS