TPK30KP30CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
TPK30KP30CA
JLCPCB Part #
C3712480
Package
SPD-4
Description
10uA 30V 30kW 33.3V 48.8V 618A Bidirectional TVS SPD-4 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS