SMF18CA-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMF18CA-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3711914
Package
SOD-123FL
Description
18V 200W 20V 29.2V 6.85A TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS