5KP24A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP24A-TP
JLCPCB Part #
C3711059
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 128A 24V 26.7V 38.9V 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS