SMLJ6.5A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ6.5A-TP
JLCPCB Part #
C3710784
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.22V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS