S8ULCC15-2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
S8ULCC15-2
JLCPCB Part #
C3710774
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1A 1uA 2 24V 500W 5pF Bidirectional TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS