1.5KE10ATA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE10ATA
JLCPCB Part #
C3710580
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 104.8A 14.5V 8.55V 9.5V TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS