1.5KE400A-D1-0000
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
1.5KE400A-D1-0000
JLCPCB Part #
C3710214
Package
DO-201AE
Description
1.5kW 2.7A 342V 380V 548V TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS