SMBJ28CA-F1-0000HF
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMBJ28CA-F1-0000HF
JLCPCB Part #
C3708213
Package
DO-214AA(SMB)
Description
13.22A 28V 31.1V 45.4V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS